Voorzitters

 

Periode Voorzitter
1926 - 1928                             de heer J. Harreman
1929 - 1931                             de heer J. van Zon
1932 - 1938                             de heer Ph. Poort
1939 - 1947                             de heer J. Poort
1948 - 1963                             de heer K.J. Elbers
29-03-1963 - 25-09-1963              de heer F. van Hoek (ad interim)
25-09-1963 - 10-05-1973       de heer H. Breevoort
10-05-1973 - 28-10-1994       de heer M.S. Klink
28-10-1994 - 01-09-1996       de heer N. van Willigen
01-09-1996 - 01-11-1996       de heer R. Blankert (ad interim)
01-11-1996 - 04-10-2002       de heer H. van den Brink
04-10-2002 - 01-12-2005       de heer H.J. van den Berg
01-12-2005 - 17-02-2006       de heer A. Hoving (ad interim)
17-02-2006 - 14-09-2012 de heer J. Goedhart         
14-09-2012 - heden de heer P. Oudhuis