Vacature: Sponsoring en communicatie

Vacature: Sponsoring en communicatie

 

Wij zijn...
Sportvereniging ssv HBSS uit Schiedam: Schiedams Oranje.
Uiteraard wil HBSS iedere wedstrijd winnen, maar wel op een nette manier. Daarom verlopen de wedstrijden van HBSS in een sportieve sfeer en praten wij na de wedstrijd graag nog even na met onze tegenstanders.
HBSS is opgericht op 27 maart 1926 en wij zijn nu nog steeds een gezonde club met meer dan 500 leden, een volledig bestuur, deskundige trainers en veel vrijwilligers. Bij ons kiezen leden er zelf voor om iets extra’s te doen, het is zeker niet verplicht.

 

 

Wij zoeken....

Ter uitbreiding van ons team van vrijwilligers zijn wij op zoek naar een manager sponsoring en communicatie. Hij/zij geeft leiding en gaat actief op zoek naar sponsoren in de breedste zin van het woord die bij onze club passen. Hij/zij zorgt voor de communicatie naar externe partijen en zorgt voor de reclame en marketing van onze club.

 

Wij vragen....

 

•    Een punctuele en nauwkeurige manager sponsoring en communicatie
•    Uitstekende communicatieve vaardigheden en representatief voorkomen.
•    Ondernemend, proactief, zelfstandig, resultaatgericht, flexibel
•    Doorzetter en een sterke winnaarsmentaliteit.
•    Gemiddeld 4 uur per week.

 

Wij bieden...
•    Uitstekende begeleiding
•    Een prettige werksfeer en leuke, gemotiveerde collega’s
•    De vrijheid om voorstellen voor verbetering te doen en deze zelfstandig te realiseren
•    Respect en waardering van alle HBSS-leden

•    Ruimte voor groei tot lid van verdienste, lid van grote verdienste en erelid
•    De leukste vereniging van Schiedam

 

Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur dan je motivatie en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 

Commissie: sponsoring en communicatie
Bestuursfunctie: ja